wtorek, 24 lipca 2012

Wedge Sneakers


Buty, które mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Nietrudno zauważyć, że ja należę do tych pierwszych. Połączenie wysokiego 'obcasa' i dużej wygody, dla mnie bomba. Ja przy moim wzroście mogę poczuć się wyższa, 'obcasa' nie widać, a biegać można w nich cały dzień. Myślę, że nie można ich porównywać do trampek na szpilce sprzed kilku sezonów, które dla mnie z kolei były i dalej są przerażające. Zapewne nie wszyscy się tu ze mną zgodzą. Ja na początek zestawiłam je w miarę klasycznie. Idealnie komponują się z białymi dżinsami. Śmiało jednak można próbować czegoś mniej klasycznego;) 

Shoes that have the same supporters as opponents. It is easy to see that I belong to the first ones. The combination of high 'heel' and high comfort, for me is great. With my height I feel higher, 'heel' is not seen, and I can walk in them all day. I think they can't be compared to the trainers on the heel from a few seasons back, which for me still are horrible. Probably not everyone will agree with me here. For the first time I pair wedge sneakers in more classic way. They look perfect with white jeans. However, you can try something less classic;)


jeans - Vero Moda/outlet
t-shirt - Vero Moda/outlet
jacket - Marni at H&M
belt - Burberry
wedge sneakers - sequinshoes.pl

Follow on Bloglovin

13 komentarzy:

 1. Wybrałaś świetny kolor tych butków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Choć sama bym sobie tych butów nie kupiła to na innych mi się bardzo podobają:)

  OdpowiedzUsuń
 3. buty są świetne, chętnie widziałabym takie w swojej szafie.

  OdpowiedzUsuń
 4. choruję na te buty od jakiegoś czasu i całym serce ich pragnę ! :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Niiiiice.
  God i love them.

  More pictures ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety moja siostra bierze trampki na szpilce i te cudeńka do jednego worka, ale ja podzielam twój punkt widzenia. Koturny górą!
  Z przyjemnością będę obserwowała twój blog, mam nadzieję, że ty mój także.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie należę do przeciwników sneakersów na koturnie, ale za to jestem największą fanką tego skarbu od Marniego. Nie mogę przeboleć, że przegapiłam tę kolekcję to-tal-nie.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne buty :)
  Pozdrawiam Julka :)

  OdpowiedzUsuń