czwartek, 25 kwietnia 2013

DIY | Celine Trio BagTym razem nie będzie to DIY krok po kroku. Mimo to chciałabym Wam przybliżyć jak można samemu zrobić torebkę zainspirowaną słynną już 'Celine trio bag'. Zdecydowanie będziecie potrzebować trzech kopertówek zapinanych na zamek. Jeśli potraficie szyć to z łatwością zrobicie takie same. Jeśli nie (albo po prostu wolicie pójść na łatwiznę;)) kupcie jakieś trzy kopertówki, saszetki, kosmetyczki, proste portfele albo nawet piórniki. Ja właściwie w pewien sposób też poszłam na łatwiznę, ponieważ kupiłam białą sztuczną skórę i trzy zamki, które delikatnie podsunęłam mamie. Będzie potrzebny jeszcze pasek. Może być od innej torebki. Najlepiej taki z karabińczykiem, żeby było można go przekładać z torebki do torebki. Albo łańcuch, jak kto woli. Równie dobrze będzie wyglądać jako kopertówka. Żeby je połączyć użyłam sześciu nap. Mam przyrząd do robienia takich nap więc nie było to aż tak kłopotliwe. Można jednak kupić napy/zatrzaski, które da się przyszyć ręcznie albo po prostu znaleźć kaletnika, który przybije napy za nas. Ważne żeby były możliwie jak najwyżej. W przeciwnym razie środkowa kopertówka będzie się uginać i obwieszać. I... to by było na tyle!
Jak Wam się podoba moja torebka? ;)


Robię wielkie porządki w szafie więc zapraszam Was na moje konto na szafa.pl. Na bieżąco będę dodawać tam kolejne rzeczy!


This time it won't be a DIY step by step. However, I wanna explain more or less how to make by your own Celine inspired trio bag. Definitely you will need 3 clutches. If you know how to sew, it would be easy for you to make them whatever you like. If you don't sew (or you're just lazy;)) buy 3 the same clutches, vanity bags, wallets or even pencil cases. Mine are sewed by my mum. They're from white faux leather.You will also need a belt. Use some from other bag or buy a chain. It would also look nice just as a clutch. I used 6 snap buttons to join the clutches. I have a tool to make the snaps so it wasn't so hard. You can also buy snaps that can be sewed by hand or just go to leatherworker. And... that's all!
Do you like my bag? ;)

Follow on Bloglovin

14 komentarzy:

 1. Super pomysł! Chyba też się skuszę, tylko muszę poszukać dobrego kaletnika:)

  Pozdrawiam
  http://zabic-garsonke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. What a wonderful clutch!! Jealous girl over here!

  OdpowiedzUsuń
 3. wow naprawdę świetny pomysł, super też, że w bieli, idealnie na nadchodzący sezon (;

  OdpowiedzUsuń
 4. Torebka istne cudo ! Zazdroszczę :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super efekt! bardzo lubię rzeczy DIY:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod wrażeniem!! Świetna, szkoda że jestem kompletną kaleką w sprawach szycia i przeróbek, bo chętnie bym taką zrobiła!! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Z niecierpliwością czekam na wolne, żeby móc robić takie cuda! Uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oh my god I love this! How have I not found your blog before? Perfect xx

  Blog: http://www.cocochicblog.co.uk
  Bloglovin: http://www.bloglovin.com/en/blog/1823055

  OdpowiedzUsuń
 9. zanim przeczytałam opis, chciałam porównać torbę do piórników: )
  Bardzo estetycznie i ładnie wykonane, podoba mi się.
  Pozdrawiam: )

  OdpowiedzUsuń